Partneriai

Mūsų partneris – 1920 m. įkurta Vokietijos įmonė „SAATZUCHT STEINACH“, daugiausia dėmesio skirianti augalų selekcijai, sėklininkystei ir žemės ūkiui.

Savo veikla kompanija siekia, kad visi jos kuriami produktai patektų tarp geriausiųjų savo sektoriuje. Įmonė užsiima daugiamečių žolių selekcija, auginimu, gamyba ir platinimu, kiekvienam procesui taikydama kruopščias vidinės ir išorinės kokybės valdymo procedūras.

Savo veikloje „SAATZUCHT STEINACH“ atsižvelgia į nuolat kintančias rinkos ir aplinkos sąlygas, tokias kaip didėjanti paklausa, mažėjantys ištekliai ar griežtėjantys aplinkosauginiai reikalavimai.

Jų šūkis: „Stebime būsimus pokyčius, nes šiandien kuriame rytojų“.

Biologiškai ir ekonomiškai produktyvių augalų tobulinimas

„SAATZUCHT STEINACH“ žoles augina jau daugiau kaip 100 metų, todėl yra viena seniausių pašarinių augalų veislininkystės įmonių pasaulyje. Pašarinių ir vejos žolių, ankštinių augalų ir tarpinių pasėlių veislininkystei naudojami tradiciniai ir moderniausi biotechnologiniai metodai.

Iš viso Vokietijoje vykdomos 27 rūšių veislininkystės programos, selekcininkai dirba 76 hektarų ploto veisliniame plote. Kompanija per savo veiklos metus yra įregistravusi per 114 naujų veislių, kurios auginamos 19 šalių.